www.trustycold.com

لوله کشی زیر کار کولر گازی

  اجرای لوله زیر کار

لوله های مورد نیاز برای کولر های گازی را میتوان در زمانی که ساختمان در حال ساخت میباشد بنا به ظرفیت مورد نیاز محل ، ساختمان را به سیستم تهویه مطبوع مجهز نمود تا هر زمان که کسی تصمیم به نصب کولر نماید محل آن آماده باشد .

از مزایای اجرای لوله زیر کار میتوان :

1 – مجهز شدن واحد به سیستم تهویه مطبوع

2 – نصب کولر گازی بعد از تکمیل ساختمان مصرف کننده را به دردسرهای خاصی می اندازد که شامل محل عبور لوله از فضاهای مشاء ساختمان ، تخلیه درین کولر که معمولا" طبقات پایینی ساختمان از آن گله دارند و عبور کابل برق که باید حتما" از کنتور کشیده شود و دردسرهای دیگر که مصرف کننده را از خرید و استفاده از تهویه مطبوع منصرف میکند .

3 – از دیگر مزایای آن میتوان به کم شدن متراژ ساختمان در طبقات بالا به علت عبور کانال کولر آبی نام برد .

 این مجموعه افتخار دارد که جزو اولین شرکت هایی بوده که این سیستم را برای رفاه حال سازندگان و مصرف کنندگان از سیستم های تهویه مطبوع از قبیل انواع اسپلیت دیواری ، داکت و دیگر مدلهای کولر گازی را اجراء و نصب نموده .

ما در اجرای مسیر لوله ها همیشه به دنبال کوتاه ترین و بهترین محل برای نصب کولر اعم از پانل و مخصوصا" کندانسور بوده ایم تا در زمان نصب هم مشتری و هم نصاب کولر دچار مشکل نشوند و در زمان تعمیرات نیز این امر به سهولت انجام شود .

لوله مسی که برای مصارف خانگی مورد نیاز میباشد برای اسپلیت دیواری در سالن بسته به متراژ آن از لوله های مورد نیاز برای کولر گازی 18000 از لوله 4/1 و 2/1 با ضخامت 25/0 به همراه عایق و کابل فرمان 4 رشته و برای متراژ های بالاتر و کولر گازی با ظرفیت 24000 به بالا نیز از لوله 8/3 و 8/5 با ضخامت 25/0 و 30/0 برای سهولت در لوله کشی و کم شدن احتمالی لوله 8/5 استفاده میکنیم .

لازم به ذکر است در مواردی که لوله در زمان اجراء احتمال پاره شدن عایق را داشته باشد به کارفرما پیشنهاد نوار پیچی داده میشود .

برای ابتدای مسیر یا همان محل نصب پانل داکت اجرا میشود تا خریدار واحد به علت زشت بودن لوله های اسپلیت مجبور به خرید آن نباشد لوله ها نیزهم در زمان ساخت و هم بعد از آن سالم بمانند.
هزینه اجرای لوله پس از بازدید از محل و برآورد متراژ مورد نیاز به خریدار اعلام میگردد ، به علت جهانی بودن قیمت مس پیش فاکتور های صادره از نظر زمان محدود میباشند .
پس ، قبل از هر اقدامی برای تهیه و اجرای لوله زیر کار انواع اسپلیت اعم از دیواری ، داکت اسپلیت ، کاست یونیت و دیگر انواع آن با ما تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه بدون دریافت هزینه به محل شما اعزام و راهنمایی کافی و لازم را به شما ، سازنده و یا مصرف کننده عزیز ارائه نماید.

این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)
بازدید 24204 بار
محتوای بیشتر در این بخش: داکت اسپلیت »
  • Curabitur quis
  • Quisque congue
  • Vestibulum dignissim
  • Donec eget
  • Class aptent
  • Mauris gravida
  • Proin placerat

درباره ما

سرمایش مطمئن بعنوان یک واحد خدماتی در زمینه صنعت تاسیسات، تهویه و تبرید فعالیت می نماید .
فعالیت ما از سال 1379 با هدف گسترش و اطلاع رسانی در زمینه بهترین نوع و جدید ترین سیستمهای تهویه مطبوع برای واحد های مختلف اعم از:  خانگی ، تجاری ، صنعتی ، بانکها ، فروشگاهی ، کارخانجات ، تالارهای پذیرایی ، هتلها ، اتاقهای مخابراتی و سرورها را با  ارائه کارشناسی محل قبل از اجراء با بهترین و متمایز ترین خدمات  در جهت رضایت مندی مشتریان که مهمترین عامل موفقیت ما در این زمینه بوده است.

تماس با ما

در صورت نیاز به مشاوره و کارشناسی در زمینه خرید ، نصب و یا پشتیبانی فنی محصولات ، با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل فرمایید یا از طریق ایمیل اقدام نمایید.

  دفتر ستارخان : 44236245 -8-44269727 -021

فکس : 44236507-021

تلفن همراه : 09122786596

نشانی ذفتر ستارخان : ستارخان - روبروی برق آلستوم - خیابان کاشانی پور - خیابان محرم نژاد - کوچه اربابی - پلاک 8/1
Top of Page