www.trustycold.com

عایق حرارتی و برودتی وینسل (WINCELL)

عایق  حرارتی و برودتی
عایقی حرارتی با کیفیت بسیار بالا  که از اتلاف دما تا حد بسیار زیادی می کاهد که از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه و مناسب است
این محصول با پشت سر گذاشتن آزمایش های حرارتی موفق به دریافت  استاندارد شده است که این امر نشانگر عملکرد عالی این محصول می باشد که در کلیه امور تهویه مورد استفاده قرار می گیرد.
مقاومت در دمای  پایین  مناسب برای انواع لوله ها

عایق وینسل دارای فرمول منحصر به فردی است از جمله ساختار سلولی کاملا بسته هدایت حرارتی طولانی تر و با ثبات بیشتری که بدیهی است در امر صرفه جویی بسیار کار آمد است.
این محصول دارای گواهینامه ضد حریق بودن مواد از مرکز نظارت بر کنترل کیفیت و بازرسی است و موفق به پشت سر گذاشتن آزمون NFTCشده است .NFTCدر دقیق ترین حالت به آزمون عملکرد حرارت و احتراق می پردازد که بالا ترین رتبه در احراز هویت کالا می باشد.
هم اکنون این مجموعه به لطف مزایای فوق، در کلیه پروژه های خود از عایق های لوله ای وینسل استفاده مینماید.
عرضه این محصول بصورت کلی و جزئی امکان پذیر میباشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بازدید 552511 بار
جعفر بدایعی

به اطلاع می رساند تیم اجرایی این مجموعه افتخاردارد با تلاش و تجربه که از 1381  در زمینه تهویه و تاسیسات ساختمانی از طراحی، اجراء ،تعمیرات و خدمات ،آمادگی خود را جهت انجام پروژه های انبوه سازی،سازندگان محترم ساختمان های مسکونی ، تجاری ، اداری، کارخانجات ،شرکت ها و مراکز خصوصی و دولتی اعلام می نماید. باشد که در این عرصه موفق و سربلند باشیم .

وبگاه: www.trustycold.com
  • Curabitur quis
  • Quisque congue
  • Vestibulum dignissim
  • Donec eget
  • Class aptent
  • Mauris gravida
  • Proin placerat

درباره ما

سرمایش مطمئن بعنوان یک واحد خدماتی در زمینه صنعت تاسیسات، تهویه و تبرید فعالیت می نماید .
فعالیت ما از سال 1379 با هدف گسترش و اطلاع رسانی در زمینه بهترین نوع و جدید ترین سیستمهای تهویه مطبوع برای واحد های مختلف اعم از:  خانگی ، تجاری ، صنعتی ، بانکها ، فروشگاهی ، کارخانجات ، تالارهای پذیرایی ، هتلها ، اتاقهای مخابراتی و سرورها را با  ارائه کارشناسی محل قبل از اجراء با بهترین و متمایز ترین خدمات  در جهت رضایت مندی مشتریان که مهمترین عامل موفقیت ما در این زمینه بوده است.

تماس با ما

در صورت نیاز به مشاوره و کارشناسی در زمینه خرید ، نصب و یا پشتیبانی فنی محصولات ، با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل فرمایید یا از طریق ایمیل اقدام نمایید.

  دفتر ستارخان : 44236245 -8-44269727 -021

فکس : 44236507-021

تلفن همراه : 09122786596

نشانی ذفتر ستارخان : ستارخان - روبروی برق آلستوم - خیابان کاشانی پور - خیابان محرم نژاد - کوچه اربابی - پلاک 8/1
Top of Page